Новости Прихода Храма Святой Троицы в Челябинске

Сердечно просим молитв о здравии

Братья и сёстры.

Сердечно просим молитв о здравии:
митрополита Григория,
протоиерея Владимира,
протоиерея Олега,
протоиерея Ярослава,
иеромонаха Лаврентия,
иерея Андрея,
протодьякона Владимира,
диакона Дионисия,
Михаила,
Илии,
Татианы,
Ольги,
Алексия,
Ольги,
Юрия,
Александра.

Владыко, Вседержителю, Святый Царю, наказуяй и не умерщвляяй, утверждаяй низпадающия и возводяй низверженные, телесныя человеков скорби исправляяй, молимся Тебе, Боже наш, раб Твоих, зде ныне поминаемых, посети милостию Твоею, прости им всякое согрешение вольное и невольное. Ей, Господи, врачебную Твою силу с небесе низпосли, прикоснися телеси, угаси огневицу, укроти страсть и всякую немощь таящуюся, буди Врач рабам Твоим, зде ныне поминаемым, воздвигни их от одра болезненнаго и от ложа озлобления целых и всесовершенных, даруй их Церкви Твоей благоугождающих и творящих волю Твою. Твое бо есть, еже миловати и спасати ны, Боже наш, и Тебе славу возсылаем, Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.